Menu Zamknij

Obszary działania

Obszary działania

 

ONDE SA – lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, czołowy wykonawca infrastruktury dla OZE w szczególności farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych w Polsce.

 

Specjalistyczna wiedza, innowacyjne spojrzenie, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu i energetyki, czyni ONDE zaufanym i wiarygodnym partnerem w obszarze odnawialnych źródeł energii.

zdjecia lotnicze wiatrakow. fot: Kacper Kowalski / aeromedia.pl

Energia wiatrowa

W 2018 roku elektrownie wiatrowe dostarczyły ludzkości 1270 TWh, czyli 4,8% światowego zapotrzebowania na energię elektryczną.
Takie osiągnięcia, a właściwie zmiana myślenia są kluczem do technologicznego przywództwa ku neutralnej klimatycznie gospodarce, którego ONDE jest świadomym emisariuszem.

 

Aby utrzymać dotychczasową dynamikę oraz założenia ekonomiczne, niezbędne jest skalowanie biznesu operując inwestycjami na poziomie farm wiatrowych tj. zespołami elektrowni wiatrowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Farmy fotowoltaiczne

Energetyka odnawialna już od dawna przestała być futurystyczną wizją małej garstki wizjonerów.

Zastąpiła ją wspólna idea lepszego świata, na którą realny wpływ mają nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim – zwyczajni ludzie.

Na naszych oczach tworzą się nowe horyzonty rozwoju inwestycji, dynamizuje się komercjalizacja nowych technologii odnawialnych źródeł energii.

ONDE było tam od zawsze.

farma fotowoltaiczna Dąbrowa Królewska

Budownictwo inżynieryjne

Nawet najbardziej przełomowe innowacje technologiczne mogą nastręczyć trudności, kiedy wykonawcy brakuje wszechstronnego spojrzenia w ramach danego projektu.

 

W ONDE SA jaskrawe jest holistycznie podejście, zakładające, że finalna inwestycja powinna w przemyślany sposób łączyć funkcjonalność oferowanych rozwiązań z troską o układ ekologiczny, którego stanie się integralną częścią.

Budownictwo drogowe

W ONDE wartością w myśleniu o nowej wizji świata jest droga, którą należy pokonać, aby dojść do upragnionego celu.

 

Realizujemy inwestycje drogowe kompleksowo – projektujemy, budujemy, oddajemy do użytku i utrzymujemy drogi, by możliwe były spotykania, podróże.

budownictwo drogowe ONDE
Operation & Maintenance

Usługi operation & maintenance

W ONDE doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet wielkie inwestycje mogą pozostać wyłącznie w sferze marzeń, jeśli nie zadba się o detale.

Dlatego wsłuchując się w rynek, rozwinęliśmy w ramach oferowanych  usług w sektorze energetyki odnawialnej – usługi O&M.

Wykwalifikowany personel oraz  nowoczesne przyrządy pomiarowe i diagnostyczne pozwalają zapewnić wysoką niezawodność pracy powierzonych ONDE do eksploatacji farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

W ten sposób, każda nawet najmniejsza inwestycja może bez przeszkód sięgnąć gwiazd.

GRUPA KAPITAŁOWA ERBUD

logo ONDE

ONDE SA

ul. Wapienna 40 87-100 Toruń

tel: +48 56 612 25 10

tel: +48 56 612 25 11

e-mail: sekretariat@onde.pl

By Offteam