ŚRODOWISKO

W miarę rozwoju cywilizacyjnego, człowiek w coraz większym stopniu oddziałuje na środowisko naturalne, czego efektem jest niejednokrotnie unicestwienie ekosystemów, których ewolucja do dzisiejszych czasów trwała miliony lat.

Należy pamiętać, że to właśnie natura zrobiła człowiekowi miejsce, dba o jego dostęp do pożywienia, czystej wody i powietrza.

Dlatego dążenie do maksymalnego ograniczania negatywnego wpływu to jeden z najważniejszych celów ONDE w obszarze dbałości o środowisko naturalne.

 

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI
Logo

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z doradcą ONDE

W ONDE SA doskonale wiemy, że odnawialne źródła energii, to nie tylko odpowiedź na oczekiwania organizacji rządowych i ekologicznych, ale pewnego rodzaju porozumienie z naturą, która pozwala ludzkości na technologiczny postęp i realizację marzeń – o obecnych i przyszłych pokoleniach.

Podczas każdej, choćby najmniejszej inwestycji, ONDE chroni naturę ożywioną i nieożywioną, zaś unikalna i wypracowana przez lata wiedza, jak móc sobie ją zjednać oraz w jaki sposób czerpać z niej inspiracje, czyni ONDE wiarygodnym i kompetentnym partnerem biznesowym.

ONDE jest pierwszą w Polsce spółką z branży OZE, która otrzymała unijny certyfikat EMAS.

Ambicją ONDE, jako jednego z liderów branży OZE, jest aktywny udział w upowszechnianiu i rozwoju projektów z udziałem odnawialnych źródeł energii. Czujemy odpowiedzialność nie tylko za to co i jak robimy, ale też za otoczenie, w którym funkcjonujemy. Naszą misją jest dążenie do maksymalnego ograniczania negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

W ONDE podejmujemy szereg działań, by wdrażać i promować pozytywne rozwiązania w obszarze ochrony środowiska. Niniejsza deklaracja środowiskowa przedstawia kompletny obraz oddziaływań środowiskowych oraz stanowi katalog naszych doświadczeń i wiedzy, którymi chcemy się z Państwem podzielić. Wierzymy, że wspólnie możemy dalej rozwijać świat i być falą czystej, zielonej zmiany. Wytwarzać niezbędną do życia energię w zgodzie i porozumieniu z naturą. Dla nas wszystkich, ale i dla przyszłych pokoleń.

Deklaracja Środowiskowa ONDE