1. Home
  2. O firmie
ZAUFANY I WIARYGODNY PARTNER
O firmie

ONDE SA – lider wykonawstwa dla branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, czołowy wykonawca infrastruktury dla OZE w szczególności farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych w Polsce.

Specjalistyczna wiedza, innowacyjne spojrzenie, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu i energetyki, czyni ONDE zaufanym i wiarygodnym partnerem w obszarze odnawialnych źródeł energii.

„Na rynku budownictwa farm wiatrowych jesteśmy od 2007 roku, niemal od początku istnienia tego rynku w Polsce.

Ostatnie lata to dla spółki okres intensywnego rozwoju, a chyba możemy pokusić się o stwierdzenie, że zielona rewolucja dopiero przed nami.”

Paweł Średniawa
Prezes Zarządu
Paweł Średniawa
Panele słoneczne
Inwestycje w projekty PV

Strategiczną decyzją Spółki jest rozpoczęcie od 2021 r. działalności w obszarze inwestycji w projekty farm PV, realizowanych na własny rachunek w oparciu o model DBS (Develop-Build-Sell).

W II kwartale 2021 w portfelu ONDE pojawiły się pierwsze nasze inwestycje w projekty PV.

W 2022 roku zakończyliśmy budowę naszej pierwszej farmy PV Cyranka o mocy 18MWp w województwie warmińsko-mazurskim.

Logo
Sprawdź ofertę dla inwestorów.
Skontaktuj się
Kiedy myślimy ONDE, czujemy przenikającą przestrzeń FALĘ.

Od choćby małego marzenia, myśli, projektu, realizacji, inwestycji które wywierają realny wpływ na nasze otoczenie oraz świat w którym żyjemy.

W ONDE wierzymy, że niezbędną do życia energię, człowiek może pozyskiwać w zgodzie i porozumieniu z naturą.

Dlatego stworzyliśmy organizację, która nie traktuje odnawialnych źródeł energii jako modnej alternatywy, lecz czyni zeń filozofię w myśleniu o przyszłości naszej oraz przyszłych pokoleń.

Realnemu wpływowi, jaki posiada każdy człowiek na Ziemi, który staje przed wyborem rodzaju energii. Bez względu, czy myśli o swoim domu, czy przedsiębiorstwie.

Transformacja w sektorze budownictwa elektroenergetycznego, inżynieryjnego i drogowego.

Naszym nadrzędnym marzeniem, było zjednoczyć wokół ONDE zespół ekspertów, specjalistów oraz wizjonerów, którzy wykorzystując ponad 14 letnie doświadczenie, przeprowadzą wielowymiarową transformację w sektorze budownictwa elektroenergetycznego, inżynieryjnego i drogowego.

W portfolio mamy projekty o mocy 3357 MW w wietrze i 7088 MW w słońcu. Zdobyliśmy eksperckie doświadczenie, realizując inwestycje różne w skali i stopniu skomplikowania, co przełożyło się na duże zaufanie wśród Inwestorów.

Jeśli tu jesteś, oznacza, że mamy wspólne wartości i cele.

Zobacz ofertę
Nasze realizacje

ONDE SA to największy generalny wykonawca farm wiatrowych w Polsce, dynamicznie budujący swoją pozycję w fotowoltaice wielkoskalowej, która cechuje się silnie zbliżoną do projektów wiatrowych bazą inwestorów, co ułatwia pozyskiwanie zleceń.

Województwo zachodniopomorskie

Farmy wiatrowe: 21

Farmy fotowoltaiczne: 26

Stan na marzec 2024

 10/28 11/15 2/8 21/26 4/27 16/98 11/61 3/7 8/14 3/7 1/3 1/9 4/9 2/0 2/3 0/1
Farmy wiatrowe / Farmy fotowoltaiczne
Realizacje ONDE to nasza wizytówka
Sprawdź je
Nasze realizacje

102

projektów zakończonych lub w realizacji

317

projektów zakończonych lub w realizacji

Siedziba

ul. Wapienna 40
87-100 Toruń

Znajdź nas na mapie

ONDE SA, z siedzibą w Toruniu, ul. Wapienna 40, 87-100 Toruń, rejestr przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. Torunia. KRS 0000028071, NIP 879-207-00-54, REGON 871098102, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 1.090.255,18 zł, wpłacony w całości.