1. Home
  2. Co robimy?
BOGATA OFERTA
Co robimy?
Obszary działania

ONDE SA – lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, czołowy wykonawca infrastruktury dla OZE w szczególności farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych w Polsce.

Specjalistyczna wiedza, innowacyjne spojrzenie, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu i energetyki, czyni ONDE zaufanym i wiarygodnym partnerem w obszarze odnawialnych źródeł energii.

Farmy wiatrowe

„Wiatr od zawsze służył towarzyszył człowiekowi.

Bez niego, epoka wielkich odkryć geograficznych dokonanych przez europejskich żeglarzy na przełomie XV i XVI wieku, czy spełnienie marzenia o lataniu przez braci Wright byłoby niemożliwa.

Dzisiaj wiatr wypełnia łopaty wirników naszych farm wiatrowych, udowadniając, że postęp cywilizacyjny można realizować w symbiozie z otaczającą nas naturą.”

Czytaj więcej
Farmy fotowoltaiczne

„Ciągnące się po horyzont elektrownie fotowoltaiczne przypominają mi jak długą drogę musieliśmy przejść jako cywilizowane społeczeństwo.

W codziennych kontaktach z kontrahentami ONDE nie tylko realizujemy kolejne projekty, ale sięgamy gwiazd, przesuwając kolejne technologiczne granice.”

Czytaj więcej
Projektowanie

IDE Projekt, Spółka należąca do ONDE SA, to doświadczony, sprawdzony i rzetelny zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i projektantów.

Ich specjalistyczna wiedza, doświadczenie i kompetencje w zakresie doboru najlepszych rozwiązań projektowych umożliwią nam zwiększenie efektywności i uzyskanie oszczędności przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych projektowanych i budowanych przez nas instalacji OZE.

Czytaj więcej
Budownictwo inżynieryjne

„Rozpoczęcie każdego projektu z przeświadczeniem, że cała infrastruktura wyrośnie sama, wydaje się być tak samo złudne, jak wiara, że Apollo 13 wrócił sam z Księżyca na Ziemię.

Doświadczenie inżynierskie, zrozumienie potrzeb inwestorów oraz wyobraźnia poparta najwyższymi standardami bezpieczeństwa, czynią ONDE niekwestionowanym autorytetem w budownictwie inżynieryjnym.”

Czytaj więcej
Inżynieryjne Białogard
Budownictwo drogowe

„Inwestycje których podejmujemy się jako ONDE, to nie tylko finalny efekt oraz korzyści wynikające z zastosowania najnowszych technologii, ale wspólnie przebyta droga.

To właśnie ona czyni nas architektami lepszego świata, który wypełnią nasze marzenia o przyszłych pokoleniach.”

Czytaj więcej
Usługi operation & maintenance

W ONDE doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet wielkie inwestycje mogą pozostać wyłącznie w sferze marzeń, jeśli nie zadba się o detale.

Dlatego wsłuchując się w rynek, rozwinęliśmy w ramach oferowanych usług w sektorze energetyki odnawialnej – usługi O&M.

Wykwalifikowany personel oraz nowoczesne przyrządy pomiarowe i diagnostyczne pozwalają zapewnić wysoką niezawodność pracy powierzonych ONDE do eksploatacji farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

W ten sposób, każda nawet najmniejsza inwestycja może bez przeszkód sięgnąć gwiazd.

Czytaj więcej
Fotowoltaika dla przemysłu

W ONDE doskonale wiemy, że nowoczesny przemysł to stałe poszukiwanie rozwiązań i optymalizacja procesów oraz ich kosztów. Jednym z kluczowych czynników, który kształtuje koszt jest energia elektryczna.  Rozwiązaniem problemu wysokich cen energii jest uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców prądu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców ONDE oferuje kompleksowe rozwiązania oparte na instalacjach fotowoltaicznych dla przemysłu energochłonnego oraz nieruchomości komercyjnych o mocy już od 1MWp.

Czytaj więcej
Siedziba

ul. Wapienna 40
87-100 Toruń

Znajdź nas na mapie

ONDE SA, z siedzibą w Toruniu, ul. Wapienna 40, 87-100 Toruń, rejestr przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. Torunia. KRS 0000028071, NIP 879-207-00-54, REGON 871098102, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 1.090.255,18 zł, wpłacony w całości.