1. Home
  2. Co robimy?
  3. Fotowoltaika dla przemysłu

FOTOWOLTAIKA DLA PRZEMYSŁU

W ONDE doskonale wiemy, że nowoczesny przemysł to stałe poszukiwanie rozwiązań i optymalizacja procesów oraz ich kosztów. Jednym z kluczowych czynników, który kształtuje koszt jest energia elektryczna.  Rozwiązaniem problemu wysokich cen energii jest uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców prądu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców ONDE oferuje kompleksowe rozwiązania oparte na instalacjach fotowoltaicznych dla przemysłu energochłonnego oraz nieruchomości komercyjnych o mocy już od 1MWp.

DZIAŁAJ Z NAJLEPSZYMI
Logo

Skontaktuj się z naszym doradcą ONDE

Zakres naszych działań obejmuje:

  • cały proces dewelopmentu
  • projektowanie i montaż instalacji,
  • serwis (usługi operation & maintenance)

Nasze instalacje montujemy zarówno na dachu jak i na gruncie.

Instalacja PV on-site, która jest bezpośrednio przyłączona do układu elektroenergetycznego zakładu to tania zielona energia elektryczna i oszczędność na zmiennych opłatach przesyłowych i opłacie mocowej.

Siedziba

ul. Wapienna 40
87-100 Toruń

Znajdź nas na mapie

ONDE SA, z siedzibą w Toruniu, ul. Wapienna 40, 87-100 Toruń, rejestr przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. Torunia. KRS 0000028071, NIP 879-207-00-54, REGON 871098102, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 1.090.255,18 zł, wpłacony w całości.