Menu Zamknij

Bezpieczeństwo

W ONDE wierzymy, że sukces każdego projektu nie zależy wyłącznie od zdobytych doświadczeń, ale przede wszystkim od ludzi, tworzących tę organizację.

Dlatego myśląc o fazie realizacji oraz bezpieczeństwie wszystkich zaangażowanych osób, stworzyliśmy strategię BHP opartą na 7 filarach, niwelując do zera liczbę wypadków ciężkich i śmiertelnych.

ONDE Ludzie pracownicy
ONDE pracownicy

7 filarów bezpieczeństwa

  1. Tworzenie procedur postępowania i scenariuszy bezpieczeństwa pracy
  2. Dyskwalifikacja wszelkich kompromisów w kwestii zachowania bezpieczeństwa
  3. Edukacja i budowanie świadomości, że inwestycje budowlane mogą przebiec bez wypadków
  4. Tworzenie norm i nieustanne budowanie standardów bezpieczeństwa wśród wykonawców
  5. Promowanie pozytywnych postaw przywództwa BHP, niezależnie od stanowiska
  6. Nieustanne podnoszenie standardów organizacji pracy zespołów, szkoleń technologicznych oraz procesowanie rozwiązań technicznych
  7. Wdrożenie przyjętych standardów bezpieczeństwa w każdej warstwie struktury organizacyjnej

W ONDE nie pozostawiamy miejsca na błędy.

Realizując już dziś inwestycje, które inni nazywają przyszłością, nieprzerwanie dokonujemy analiz, wyciągamy wnioski i udoskonalamy nasze rozwiązania.

Każda fala działa z określoną siłą, dlatego zadbaliśmy aby każdy inwestor podejmujący z nami rozmowy, otrzymał już na wstępie, niezbędne obiektywne gwarancje kompetencji.

ONDE pracownicy budowa
ONDE pracownicy budowa

Certyfikaty

W ramach odpowiedzialności o najwyższe standardy bezpieczeństwa, ONDE dysponuje systemem zarządzania BHP, zgodnymi z normą ISO 45001:2018

Porozumienie dla bezpieczeństwa

W ONDE SA, do obszarów związanych z bezpieczeństwem podchodzimy priorytetowo. Dlatego z dumą dołączyliśmy do Porozumienia dla bezpieczeństwa, którego jesteśmy aktywnym członkiem. Jako odpowiedzialna firma budujemy współpracę ponad podziałami, jednocząc siły z firmami, z którymi na co dzień konkurujemy.

Należąc do Grupy Kapitałowej ERBUD, stosujemy wspólne standardy, korzystamy z rozwiązań i wymiany doświadczeń, by zminimalizować ryzyka wypadków na budowach.

GRUPA KAPITAŁOWA ERBUD

logo ONDE

ONDE SA

ul. Wapienna 40 87-100 Toruń

tel: +48 56 612 25 10

tel: +48 56 612 25 11

e-mail: sekretariat@onde.pl

By Offteam