Menu Zamknij

Kariera

Zmień świat w ONDE

ONDE SA to przede wszystkim zespół utalentowanych ludzi i Dolina Krzemowa odnawialnych źródeł energii.
 
Gdyby nie ONI, nie tylko nie udałoby się zrealizować niezliczonej ilości inwestycji, ale także niemożliwym byłoby nieustanne przesuwanie granic dzielących Nas od życia w pełnej symbiozie z NATURĄ.
 
Dlatego jeśli wierzysz, że miejsce pracy oraz Twój własny wkład, mają ZNACZENIE, dołącz do Naszego zespołu ONDE i zmień świat na taki, jakim chcesz aby oglądały go przyszłe pokolenia.

ONDE Ludzie pracownicy

Strefa Studenta

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest znaleźć organizację, w której kultura pracy, wzajemny szacunek, wymiana myśli i równe traktowanie stanowią DNA organizacji, a nie jedynie puste słowa na firmowych korytarzach.

 

Zapewnia to wdrożony PROGRAM PRAKTYK I STAŻY, który dedykujemy wszystkim tym, dla których wizja ONDE wydaje się być bliska sercu.

 

Wykorzystaj swoją wiedzę, poczuj jak przenika Cię ONDE i rozpocznij z Nami swoją przygodę.

Atrakcyjne projekty

W ONDE staramy się nieustannie zbierać opinie naszych pracowników. Większość z nich docenia w swojej pracy wielowymiarowość projektów, za które są odpowiedzialni. Przekłada się to w linii prostej na ich rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji. Podczas praktyk lub stażu zdobędziesz szansę dołączenia do jednego z takich projektów.

 

Członek zespołu

Będziemy traktować Cię jak pełnoprawnego członka zespołu – otrzymasz nie tylko wsparcie merytoryczne mentora, ale również konkretne zadania do zrealizowania. Zadbamy o to aby zdobyte doświadczenie, nie było wyłącznie teorią ale dotknięciem sedna i udaną projektem.

 

Wyjątkowa atmosfera

87% naszych pracowników docenia ludzi, z którymi spędzają większość czasu pracy. Cenią ich za nastawienie do współpracy oraz imperatyw do dzielenia się wiedzą.

kariera ONDE

GRUPA KAPITAŁOWA ERBUD

logo ONDE

ONDE SA

ul. Wapienna 40 87-100 Toruń

tel: +48 56 612 25 10

tel: +48 56 612 25 11

e-mail: sekretariat@onde.pl

By Offteam