Menu Zamknij

Misja firmy

Zagrożenie ekologiczne jest najbardziej złowieszczym trendem współczesności.

Dysproporcje między działaniami cywilizacyjnymi, a głosem naukowej refleksji na temat ocalenia ekosystemów i kontinuum ciągłości gatunków zagrożonych zwierząt, przestały być jedynie pogróżkami ekologów.

 

Nasz świat znalazł się w miejscu, w którym jedynie wspólna wizja odrodzenia, determinacja oraz realne rozwiązania dadzą ludzkości dodatkowy czas, a być może przy odrobinie szczęścia – wyłączą szachowy zegar.

 

Jedną z kluczowych kwestii w ramach tego procesu jest transformacja energetyczna, w której wszyscy możemy uczestniczyć.

 

Misją ONDE SA jest zostać partnerem biznesowym pierwszego wyboru w obszarze kompleksowych rozwiązań do budowy farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych.

 

Naszą ambicją jest rzeczywisty udział w upowszechnianiu i rozwoju projektów z udziałem odnawialnych źródeł energii, na które składa się dotychczasowa realizacja farm wiatrowych oraz instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 3 000 MW.

 

Dominującą składową DNA i przewagą konkurencyjną ONDE SA jest holistyczne podejście do inwestycji zakładające kompleksową realizację farm wiatrowych i słonecznych, ale także realizację projektów w zakresie budownictwa drogowego oraz inżynieryjnego, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i środowiska.

GRUPA KAPITAŁOWA ERBUD

logo ONDE

ONDE SA

ul. Wapienna 40 87-100 Toruń

tel: +48 56 612 25 10

tel: +48 56 612 25 11

e-mail: sekretariat@onde.pl

By Offteam