Menu Zamknij

O firmie

Dębowa łąka Farma wiatrowa ONDE

ONDE SA – lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, czołowy wykonawca infrastruktury dla OZE w szczególności farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych w Polsce.

Specjalistyczna wiedza, innowacyjne spojrzenie, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu i energetyki, czyni ONDE zaufanym i wiarygodnym partnerem w obszarze odnawialnych źródeł energii.

Inwestycje w projekty PV

Strategiczną decyzją Spółki jest rozpoczęcie od 2021 r. działalności w obszarze inwestycji w projekty farm PV, realizowanych na własny rachunek w oparciu o model DBS (Develop-Build-Sell).

W II kwartale 2021 w portfelu ONDE pojawiły się pierwsze nasze inwestycje w projekty PV.

W ramach projektów deweloperskich zamierzamy w tym roku budować portfel o mocy nawet 400 MW.

zdjecia lotnicze wiatrakow. fot: Kacper Kowalski / aeromedia.pl

Kiedy myślimy ONDE, czujemy przenikającą przestrzeń FALĘ.

Od choćby małego marzenia, myśli, projektu, realizacji, inwestycji które wywierają realny wpływ na nasze otoczenie oraz świat w którym żyjemy.

W ONDE wierzymy, że niezbędną do życia energię, człowiek może pozyskiwać w zgodzie i porozumieniu z naturą.

Dlatego stworzyliśmy organizację, która nie traktuje odnawialnych źródeł energii jako modnej alternatywy, lecz czyni zeń filozofię w myśleniu o przyszłości naszej oraz przyszłych pokoleń.

Realnemu wpływowi, jaki posiada każdy człowiek na Ziemi, który staje przed wyborem rodzaju energii.

Bez względu, czy myśli o swoim domu, czy przedsiębiorstwie.

Naszym nadrzędnym marzeniem, było zjednoczyć wokół ONDE zespół ekspertów, specjalistów oraz wizjonerów, którzy wykorzystując ponad 14 letnie doświadczenie, przeprowadzą wielowymiarową transformację w sektorze budownictwa elektroenergetycznego, inżynieryjnego i drogowego.

W portfolio mamy projekty o mocy 2642MW w wietrze i 217MW w słońcu. Zdobyliśmy eksperckie doświadczenie, realizując inwestycje różne w skali i stopniu skomplikowania, co przełożyło się na duże zaufanie wśród Inwestorów.

Jeśli tu jesteś, oznacza, że mamy wspólne wartości i cele.

farma wiatrowa dębowa łąka

ONDE SA to największy generalny wykonawca farm wiatrowych w Polsce, dynamicznie budujący swoją pozycję w fotowoltaice wielkoskalowej, która cechuje się silnie zbliżoną do projektów wiatrowych bazą inwestorów, co ułatwia pozyskiwanie zleceń.

Realizowaliśmy:

farmy fotowoltaiczne ONDE

 

infografika ONDE

mapka

GRUPA KAPITAŁOWA ERBUD

logo ONDE

ONDE SA

ul. Wapienna 40 87-100 Toruń

tel: +48 56 612 25 10

tel: +48 56 612 25 11

e-mail: sekretariat@onde.pl

By Offteam