1. Home
  2. O firmie
  3. Kariera
ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT
Kariera
Dołącz do naszego zespołu!

ONDE SA to przede wszystkim zespół utalentowanych ludzi i Dolina Krzemowa odnawialnych źródeł energii.

Gdyby nie ONI, nie tylko nie udałoby się zrealizować niezliczonej ilości inwestycji, ale także niemożliwym byłoby nieustanne przesuwanie granic dzielących Nas od życia w pełnej symbiozie z NATURĄ.

Dlatego jeśli wierzysz, że miejsce pracy oraz Twój własny wkład, mają ZNACZENIE, dołącz do naszego zespołu ONDE i zmień świat na taki, jakim chcesz aby oglądały go przyszłe pokolenia.

Jesteś studentem?

Chcesz rozpocząć swoją karierę w zespole ONDE i uczyć się w doświadczonym zespole?

Sprawdź nasz program dla studentów

Atrakcyjne projekty
Wave with points
Atrakcyjne projekty

W ONDE staramy się nieustannie zbierać opinie naszych pracowników. Większość z nich docenia w swojej pracy wielowymiarowość projektów, za które są odpowiedzialni. Przekłada się to w linii prostej na ich rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji. Podczas praktyk lub stażu zdobędziesz szansę dołączenia do jednego z takich projektów.

Członek zespołu
Wave with points
Członek zespołu

Będziemy traktować Cię jak pełnoprawnego członka zespołu – otrzymasz nie tylko wsparcie merytoryczne mentora, ale również konkretne zadania do zrealizowania. Zadbamy o to aby zdobyte doświadczenie, nie było wyłącznie teorią ale dotknięciem sedna i udanym projektem.

Wyjątkowa atmosfera
Wave with points
Wyjątkowa atmosfera

87% naszych pracowników docenia ludzi, z którymi spędzają większość czasu pracy. Cenią ich za nastawienie do współpracy oraz imperatyw do dzielenia się wiedzą.

Logo
Strefa Studenta

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest znaleźć organizację, w której kultura pracy, wzajemny szacunek, wymiana myśli i równe traktowanie stanowią DNA organizacji, a nie jedynie puste słowa na firmowych korytarzach.

Zapewnia to wdrożony PROGRAM PRAKTYK I STAŻY, który dedykujemy wszystkim tym, dla których wizja ONDE wydaje się być bliska sercu.

Wykorzystaj swoją wiedzę, poczuj jak przenika Cię ONDE i rozpocznij z Nami swoją przygodę.

Skontaktuj się