Menu Zamknij

Środowisko

W miarę rozwoju cywilizacyjnego, człowiek w coraz większym stopniu oddziałuje na środowisko naturalne, czego efektem jest niejednokrotnie unicestwienie ekosystemów, których ewolucja do dzisiejszych czasów trwała miliony lat.

Należy pamiętać, że to właśnie natura zrobiła człowiekowi miejsce, dba o jego dostęp do pożywienia, czystej wody i powietrza.

Dlatego dążenie do maksymalnego ograniczania negatywnego wpływu to jeden z najważniejszych celów ONDE w obszarze dbałości o środowisko naturalne.

ochrona środowiska dzieci ONDE
farma wiatrowa ONDE

W ONDE SA doskonale wiemy, że odnawialne źródła energii, to nie tylko odpowiedź na oczekiwania organizacji rządowych i ekologicznych, ale pewnego rodzaju porozumienie z naturą, która pozwala ludzkości na technologiczny postęp i realizację marzeń – o obecnych i przyszłych pokoleniach.

 

Podczas każdej, choćby najmniejszej inwestycji, ONDE chroni naturę ożywioną i nieożywioną, zaś unikalna i wypracowana przez lata wiedza, jak móc sobie ją zjednać oraz w jaki sposób czerpać z niej inspiracje, czyni ONDE wiarygodnym i kompetentnym partnerem biznesowym.

GRUPA KAPITAŁOWA ERBUD

logo ONDE

ONDE SA

ul. Wapienna 40 87-100 Toruń

tel: +48 56 612 25 10

tel: +48 56 612 25 11

e-mail: sekretariat@onde.pl

By Offteam