Menu Zamknij

Systemy zarządzania

Myśląc o odnawialnych źródłach energii, należy pamiętać nie tylko o korzyściach, ale również o BEZPIECZEŃSTWIE.

ONDE SA, jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Polsce działa zgodnie z wytycznymi międzynarodowej normy CERTYFIKAT ISO 45001, co czyni nas autoryzowanym dostawcą rozwiązań energetycznych wg standardów światowych.

W ramach odpowiedzialności o najwyższe standardy bezpieczeństwa, ONDE dysponuje systemem zarządzania BHP, zgodnymi z normą ISO 45001:2018.

Farma fotowoltaiczna ONDE

BEZPIECZEŃSTWO

W ONDE wierzymy, że sukces każdego projektu nie zależy wyłącznie od zdobytych doświadczeń, ale przede wszystkim od ludzi, tworzących tę organizację.

Dlatego myśląc o fazie realizacji oraz bezpieczeństwie wszystkich zaangażowanych osób, stworzyliśmy strategię BHP opartą na 7 filarach, niwelując do zera liczbę wypadków ciężkich i śmiertelnych.

ŚRODOWISKO

W ONDE, zarówno pracownicy, jak i kontrahenci doskonale wiedzą, że odnawialne źródła energii, to nie tylko odpowiedź na oczekiwania organizacji rządowych i ekologicznych, ale pewnego rodzaju porozumienie z naturą, która pozwala ludzkości na technologiczny postęp i realizację marzeń – o obecnych i przyszłych pokoleniach.

Podczas każdej, choćby najmniejszej inwestycji, ONDE chroni naturę ożywioną i nieożywioną, zaś unikalna i wypracowana przez lata wiedza, jak móc sobie ją zjednać oraz w jaki sposób czerpać z niej inspiracje, czyni ONDE wiarygodnym i kompetentnym partnerem biznesowym.

GRUPA KAPITAŁOWA ERBUD

logo ONDE

ONDE SA

ul. Wapienna 40 87-100 Toruń

tel: +48 56 612 25 10

tel: +48 56 612 25 11

e-mail: sekretariat@onde.pl

By Offteam